Haber

Batuhan Zengin Demirel’den Bursa Orhangazi’de sportif imza

BURSA (İGFA) –Bursa’da bulunan Orhangazi Şehit Bülent Albayrak İlköğretim Okulu, beden eğitimi ve spor faaliyetlerinde bölgenin parlayan yıldızı oldu.

Orhangazi’de yüzlerce sporcu yetiştiren ve sporun efsane ismi dedesi Mustafa Demirel ile Bursa futbolunun değerli isimlerinden olan babası Kazım Demirel’in adını duyuran genç isimlerden biri oldu. ailesinden gelen başarısı, başarılı Vücut Antrenmanları ve okulundaki amirleri tarafından takdir edilecek Sporcu Batuhan Güçlü Demirel ile kendini tepede görmektedir.

Okulda Halk Eğitim Merkezi Usta Antrenör Beden Eğitimi Öğretmeni olarak başarıdan başarıya koşan Batuhan Varlıklı Demirel, basketbol branşında kız takımı kurdu ve futbol branşında oluşturduğu grup ortaokul müsabakalarında 2. oldu. geçen yıl. Orhangazi Futbol Kulübü ve Bursaspor Yaz Spor Okullarında da antrenörlük yapan Batuhan Güçlü Demirel, Orhangazi HEM bünyesinde iki yıldır Orhangazi Şehit Bülent Albayrak Okulu’nda beden eğitimi öğretmenliği, futbol ve basketbol dersleri vermektedir.

Batuhan Varlıklı Demirel, kendisine bu fırsatı veren HEM Müdürü Bilal Kuzu ve Okul Müdürü Hatice Erdaş’a destekleri için teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu