Haber

Cristiano Ronaldo: “Takım arkadaşlarıma ve ülkeme hiçbir zaman sırtımı dönmedim”

Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, kariyerindeki en büyük hayalinin Dünya Kupası kazanmak olduğunu ancak dün bu hayalinin sona erdiğini kaydetti.

“Mücadeleye hiçbir zaman sırtımı dönmedim ve bu hayalimden asla vazgeçmedim”

37 yaşındaki futbolcu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Portekiz ile Dünya Kupası’nı kazanmak mesleğimdeki en büyük ve en tutkulu hayalimdi” dedi. Bunun için savaştım, denedim. 16 yıl 5 Dünya Kupası’nda oynadım. Her zaman büyük oyuncularla birlikte oldum ve milyonlarca Portekizli tarafından desteklendim. Sahada her şeyimi verdim. Mücadeleye hiçbir zaman sırtımı dönmedim ve bu hayalimden asla vazgeçmedim.’ sözlerini kullandı.

“Şimdilik söylenecek pek bir şey yok. Rüya sürdükçe güzeldi”

Sıcak tepki vermenin anlamsız olduğunu belirten Ronaldo, “Maalesef dün bu rüya sona erdi. Çok şey söylendi, çok şey yazıldı, çok spekülasyon yapıldı ama Portekiz’e olan bağlılığım bir an bile değişmedi. Her zaman amaç için çabaladım, asla grup arkadaşlarıma ve ülkeme sırtımı dönmedim.’ değerlendirmesini yaptı.

Portekiz’e ve destek veren herkese teşekkür eden yıldız futbolcu, “Şimdilik söylenecek pek bir şey yok. Rüya devam ettiği sürece güzeldi. Umarım zaman iyi bir öğüt olur ve herkes kendi payını çizsin.” kendi sonuçları.’ söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu