Haber

Fenerbahçe’de olay üstüne olay! Ali Koç istifa etmek istedi Uğur Dündar izin vermedi

Spor Toto Harikalar Ligi’nin 27. haftasında evinde 10 kişi bulunan Beşiktaş’a karşı çıktığı maçta 4-2 mağlup olan Fenerbahçe’de atmosfer oldukça gergin. Ünlü yorumcu Serdar Ali Çelikler, Vole’deki programında derbi sonrası statta ve soyunma odasında yaşananları anlattı.

“ALI KOÇ İSTEDİ, İSA İLE SALDIRDI”

çelikler, Ali KoçYüksek Kurul Başkanı, “Ben istifa ediyorum” dedi. Uğur Dündar “Aman başkan olma” diyerek sakinleştiğini söyledi. Jorge Jesus’un soyunma odasına inen ünlü yorumcu Ali KoçAyrıca çok sert tepki gösterdiğini de belirtti.

İşte Çelikler’in ağzından yaşananlar:

“Soyunma odasında bir şeyler oldu, bunlar iddiadan öte. Ahmet Selim Kul gece geç saatlerde yazdı. Portekiz’den bir Bola da yaşananları yazdı.

“TELEFONLA GELDİM, ALİ KOÇ’UN İSTİFASINI ÖĞRENDİM”

Cemaatin ileri gelenleriyle iftardaydım. Oradayken aldığım aramaları ileteceğim. Maç biter bitmez lider ‘Ben bırakıyorum’ diyor. Uğur Dündar da ‘Aman başkan ne yapıyorsun!’ diyor. Başkan ayağa kalkar ve bir menajere ‘Oyunculara beni soyunma odasında beklemelerini söyleyin’ der.

“OYUNCULARIMA BAĞIRMAZSINIZ”

Aşağı iniyor ve ‘Aferin size’ diyor ve bazı bağırmalar oluyor. Bunu doğum günümde mi yapacaksın diyor fırça fırlatıyor. O sırada arabanın ofisinden yeni gelmiş olan Jesus, Başkan’ın bağırışlarını duyar. Sonra ilginç bir şey olur, İsa lidere bağırır ve ‘Buradaki oyunculara bağıramazsınız, varsa sorumlu benim’ der.

“BENİ BAĞIRACAKSIN”

İsa oyunculara değil bana bağıracaksınız diyordu, lider kafasını çeviriyor ve teknik direktör o tarafa geçiyordu. Ali Koç Onu büyük ölçüde sindirmiştir. Yöneticiler Ali KoçOnu çıkardı ve İsa hala bağırıyordu.

“CUMHURBAŞKANLIĞINI BIRAKMADI”

Bir gazeteci kardeşimiz Ali Koç’un dönem sonunda başkanlıktan ayrıldığını, ölse de bırakmayacağını düşünüyorum diye yazmıştı. Çok düzgün Fenerli diyorlar, ben öyle düşünmüyorum. Yine de uygun Fenerli bırakır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu