Haber

Kuruçeşme Açık Hava Sahnesi, Sefo’nun enerjik performansıyla büyüledi

İstanbul Boğaz’ın eşsiz güzellikteki manzarasına sahip Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, ünlü rapçi Sefo’nun enerjik performansıyla coşku dolu anlara sahne oldu. Müzikseverlerin merakla beklediği konserde rap rüzgarını estiren Sefo unutulmaz bir geceye imza attı. Kapasitesinden fazlasını ağırlayan Kuruçeşme Açık Hava Sahnesi, tüm rap müzik severleri hayran oldukları sanatçıyla buluşturdu.

SEFO İLE EN ÇILGIN 2 SAAT KuruÇEŞME’DE SAHNEDE!

Ünlü rapçiyi dinlemek isteyen hayranlar, saatler öncesinden kapıda uzun kuyruk oluşturdu. Ünlü rapçinin her yaştan hayranı salonu doldurdu. Binlerce rap tutkunu Sefo’ya saatlerce eşlik ederek, müziğin ritminin, dansın ve eğlencenin hiç bitmediği gecede ‘Bilmiyorum’, ‘Dinleneyim’, ‘Affettim’ gibi hitleri seslendirdi.

Şarkıları ve canlı performansıyla coşan ünlü sanatçı, tabiri caizse İstanbul Boğazı’nı titretti.

Yaza damgasını vuran ve dijital platformda trend haline gelen ‘Araba’ ve ‘Farewell Hour’ şarkılarıyla adrenalini doruklara çıkaran Sefo, coşkuyu ikiye katladı. Etkileyici sahne düzeni, ışık efektleri ve canlı müzik eşliğindeki performans, konser deneyimini gerçekten unutulmaz kıldı.

MÜSLÜM GÜRSLER GİBİ KOMBİ İÇİN TARAFTARDAN TAM NOT!

Konserin sonunda beyaz takım elbiseyle hayranlarının karşısına çıkan Sefo, “Bugün İstanbul’un göbeğinde, köprünün karşısındaki bu güzel yerde, Müslüm Baba’yı anmak ve göstermek için bu güzel kıyafeti giydim. aşkımız.Beni görünce hemen onu hatırladın değil mi?” sözleriyle hayranlarından büyük alkış aldı.

RAP MÜZİĞİNİN YILDIZ İSİMLERİ SEFO SAHNESİNDE

Binlerce kişinin ayakta durup müziğe eşlik ettiği konserinde Sefo, rapçi arkadaşlarını da sahnede ağırladı. Ünlü rapçiler Lukhan ve Revart’ın büyülediği Kuruçeşme Açıkhava sahnesi, sürpriz performanslarla doyasıya eğlendi.

Kaynak: Dergi / Günümüz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu