Teknoloji

Elden Ring’in Game Pass’e Gelebileceği Söylentileri: İşte Xbox Çalışanının Paylaşımı

Microsoft’un aylık abonelik sistemi Xbox Oyun Geçişi, özellikle ülkemizdeki oyuncular için. Sistem, ister konsolda ister PC’de olun, aylık belirli bir fiyat karşılığında 100’den fazla oyuna erişmenizi sağlar.

Bugün bir Xbox çalışanının yaptığı bir paylaşım, oyun dünyasında dev bir söylentiye yol açtı. Paylaşım, Xbox’ta Oyun Oluşturucu Deneyimi ve Ekosistem Lider Yardımcısı olarak görev yapan Sarah Bond tarafından yapıldı.

Bond’un paylaşımı, Elden Ring’in Game Pass’e gelebileceği söylentilerini ateşledi

Bond, saatler önce Twitter’da yaşlı bir insan emojisi, bir yüzük ve Xbox hashtag’i paylaştı. Yönetici, ilk gönderisinin altına emojilerinin anlamını gösteren bir fotoğraf ekledi. Bu fotoğraf, FromSoftware’in geçen yıl Yılın Oyunu seçilen ünlü yapımından. Elden Yüzüğüsöz konusu.

Bunu paylaşan Xbox çalışanı tahmin edeceğiniz üzere oyunu hayranlarının tam ortasında buldu. Game Pass’e geleceği hakkında söylentiler. Bond’un paylaşımının altına çok sayıda kullanıcı yorum yaptı. Elden Ring Game Pass’e mi geliyor? stil yorumları. Hatta Microsoft’un geliştirici FromSoftware’i satın almasını önerenler bile oldu. Doğal olarak Microsoft henüz Activision’ı satın almadığı için bunun olma ihtimali oldukça düşük.

Elden Ring’in Game Pass’e gelip gelmeyeceğine dair resmi bir açıklama yok. Yani hepsi sadece küçük bir söylenti. Eğer doğru çıkarsa abonelik sistemine eklenen ilk FromSoftware oyunu olacak. Doğal olarak böylesine başarılı ve büyük bir yapımın gelmesinin oyuncuları oldukça mutlu edeceğini söyleyebiliriz. Yılın oyunu seçilen Elden Ring sadece bir yılda çok olumlu yorumlar aldı. 20 milyondan fazla kopyasatmayı başardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu