Teknoloji

PC Game Pass Şimdi NVIDIA GeForce’a Geliyor

Video oyun dünyasında yeni bir sayfa açacak değerli bir gelişme yaşandı. Xbox’ın haber bülteni olarak da bilinen “Xbox Wire”ın genel yayın yönetmeni Joe Skrebels, şirketin ücretli abonelik paketi Game Pass’in şimdi NVIDIA GeForce Now’da kullanıma sunulduğunu söyledi. entegre olacak ilan edildi. Bu açıklama artık dileyenlerin, NVIDIA GeForce Now üzerinden Game Pass oyunlarına da açık. ulaşabilecekleribu ortaya çıkarıyor.

NVIDIA GeForce Now, NVIDIA’nın bulut akış platformudur. Bu platforma üye olduğunuzda oyun bilgisayarına sahip olmadan da desteklenen oyunları oynama şansına sahip oluyorsunuz. Açıklama, PC Game Pass kitaplığındaki oyunlara ek bir ücret ödemeden GeForce Now üzerinden erişebileceğiniz anlamına geliyor.

Kesin tarih verilmedi!

Xbox yönetimi, entegrasyonun ne zaman tamamlanacağına dair rastgele bir bildirim alacak. açıklamadı . Ancak bu noktada fazla beklemeyeceğimizi söyleyebiliriz. NVIDIA, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada Microsoft Store desteğinin GeForce Now’a geleceğini ve birkaç ay içerisinde oyunculara ulaşacağını belirtmişti. Bugünkü duyuru, PC Game Pass’in artık Microsoft Store desteğiyle GeForce Now’da olduğudur. Aynı zamanda geleceğinizsomut gösterge.

Bu sırada; Microsoft ve NVIDIA arasındaki entegrasyonun ana nedeni Activision Blizzard o Diyelim ki öyle. Bilindiği üzere Microsoft, Call of Duty serisinin sahibi Activision Blizzard’ı satın almak istiyor. Ancak Sony, böyle bir durumda Call of Duty serisinin Xbox’a özel hale geleceğini söyledi. rekabete aykırı olduğunu söylemeye devam ediyor. Bu nedenle Microsoft ve NVIDIA, 2023’ün başında 10 yıllık bir mutabakat zaptı imzaladı. Bu anlaşma, Xbox PC oyunlarının GeForce Now’a lisanslanmasını kapsıyor. Bu hamle ile Microsoft Xbox’a özel olmayacak izlenimi vermeye çalışıyor. Her şeye rağmen bu durumun en çok oyunculara fayda sağlayacağını söylemek mümkün.

NVIDIA GeForce Now için yeni fiyatlar:

haber-kulp.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu